+420 775 287 100
Projekt - Jahodnice Living

Projekt obsahuje řadové rodinné domy v ulici Vrbenská v Praze Hostavicích. Řadovými domy navazuje na předcházející výstavbu 40 rodinných domů v ulici Hlinířská, která byla rozdělena, stejně jako v ulici Vrbenská, do dvou etap. Zájemcům, co dávají přednost apartmánům před rodinnými domy, nabízí projekt 35 bytových jednotek o dispozicích 1kk až 4kk a 7 mezonetových jednotek bytového domu situovaného v sousední ulici U Hostavického potoka. Výstavba tohoto bytového domu byla zahájena v červnu 2022 a bude dokončena v polovině roku 2024.

V první etapě výstavby řadových rodinných domů v ul. Vrbenská jich bude postaveno 8 s dispozicí 3kk + dvě venkovní parkovací stání (typ C) nebo s dispozicí 4kk+garáž+venkovní parkovací stání (typ G). První etapa bude zahájena na jaře 2023 a zkolaudována do 15 měsíců od zahájení výstavby.

Druhá etapa výstavby řadových rodinných domů bude zahájena na podzim 2023 a dokončena do 15 měsíců od zahájení výstavby. Členění fasády je shodné s předcházejícími etapami. Barevnost fasád rodinných domů bude bílá/antracitová.

Bytový dům Jahodnice A1

Bydlení je zajištěno prostřednictvím bytového komplexu o několika podlažích. Venkovní pohled na domy ve vás vyvolá dojem moderní a jednoduché architektury. Nabídku tvoří byty o dispozičním uspořádání 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk a mezonetových bytů,


Více informací k bytovému domu >